Villa Love | Ślub | Agata & Błażej

10 sierpnia 2023

Witajcie w magicznym świecie miłości, gdzie Agata i Błażej przysięgali sobie wieczną wierność podczas swojego wyjątkowego dnia ślubu w urokliwym miejscu znanym jako Villa Love. To niezwykłe wydarzenie miało miejsce w sierpniu, kiedy letnie słońce rozświetlało każdy zakątek tego malowniczego miejsca.

Villa Love, z malowniczym ogrodem i zapierającym dech w piersiach widokiem, stała się świadkiem tego wyjątkowego momentu. Delikatny szum liści i romantyczna atmosfera otoczenia sprawiły, że ceremonia była niezwykle uroczysta i pełna emocji.

Agata, olśniewająca w swojej białej sukni ślubnej, emanowała pięknem i radością, podczas gdy Błażej, elegancki w swoim garniturze, spojrzał na nią pełen miłości. Rodzina i przyjaciele zgromadzeni wokół nich tworzyli atmosferę pełną ciepła i wsparcia.

Goście mieli okazję delektować się wykwintnymi potrawami podczas uroczystej kolacji, podczas której radość i śmiech wypełniły powietrze. Później, na parkiecie, para młoda tańczyła swój pierwszy taniec jako małżeństwo, otoczeni bliskimi przyjaciółmi i najbliższą rodziną.

Zdjęcia z tego niezwykłego dnia ślubu w Villi Love przenoszą nas do magicznego świata miłości, emocji i piękna. Każdy kadr oddaje unikalny moment, w którym Agata i Błażej rozpoczynają wspólną podróż życia.

Miejsce: Villa Love
Dekoracje: Bello Matrimonio
Słodki stół: Torta di Mele
DJ: Bobas i Sasha
Video: Czuło Wedding Tymek Jagieła
Samochód: RetroFan

KOMENTARZE
ZWIŃ
DODAJ KOMENTARZ