Najczęściej zadawane pytania

Masz pytania? My mamy odpowiedzi! Tutaj znajdziesz informacje, o które nasi klienci pytają nas najczęściej. Znajdź chwilę, zapoznaj się z nimi i daj nam znać, jeśli będziesz potrzebował więcej informacji.

FAQ

To pytanie jest trudne, ponieważ nie ograniczamy się do ilości oddawanych zdjęć i ciężko jest nam określić, ile zdjęć z danego reportażu wyjdzie. Zapewniamy minimum w ilości 500 wybranych i starannie obrobionych fotografii, jednak nie raz oddawaliśmy ich nawet ok. 1 tys. Nie potrafimy jednak określić dokładnej liczby i na pewno nie weźmiemy od was dodatkowej opłaty, jeśli zdjęć wyjdzie o wiele więcej, niż w umowie (jak robią to niektórzy fotografowie). Są to wasze wspomnienia, a my jesteśmy z Wami po to, żeby uwiecznić ich jak najwięcej i jak najlepiej.

Ile zdjęć otrzymamy?

W umowie zapisany jest dokładny termin oddania reportażu, który wynosi 2 miesiące od dnia zlecenia, jednak w praktyce cały materiał oddany jest po 5, a czasem po 3 tygodniach. Wszystko zależy od ilości zleceń i tego, jak dużo pracy mamy akurat na głowie. Dostajecie od nas galerię internetową zabezpieczoną hasłem, pendrive w welurowym pudełku oraz kilkanaście najlepszych odbitek, drukowanych na papierze najwyższej jakości.

Kiedy i w jakiej formie otrzymamy nasze fotografie?

Wasze zdjęcia są maksymalnie bezpieczne. Aparaty wykonują podwójny zapis zdjęć na dwóch kartach pamięci już podczas wykonywania reportażu. Oprócz tego, korzystając z przerwy na weselu, zgrywamy materiał na dysk zewnętrzny, a po przyjeździe do biura, zdjęcia zapisywane są na kolejny, stacjonarny dysk.

Czy nasze zdjęcia są bezpieczne?

Co, jeśli nie uda się Wam dotrzeć na ślub?

Nigdy nie musieliśmy mierzyć się z tym problemem (na szczęście, odpukać w niemalowane) i jesteśmy umówieni z tymi, co nad nami czuwają, żeby nigdy się to nie stało. No chyba, że tylko w przypadku ciężkiej choroby, wypadku lub śmierci. Jednak jak wszyscy dobrze wiemy, wypadki chodzą po ludziach i jak dojdzie do sytuacji, w której nie będziemy mogli pojawić się na ślubie, dołożymy wszelkich starań, żeby znaleźć najlepsze zastępstwo.

Co w przypadku, kiedy pogoda nie dopisze?

Uwielbiamy wyzwania! Zawsze zachęcamy nasze pary do tego, żeby spróbować wyjść nawet na deszcz, bo często zdjęcia wychodzą magicznie i niepowtarzalnie. Musicie nam po prostu zaufać i wiedzieć, że dołożymy wszelkich starań, żeby zdjęcia wyszły najpiękniej jak tylko się da, nawet w brzydki dzień. Oczywiście, jeśli pogoda popsuje nam humory lub spowoduje anomalie w działaniu naszego sprzętu, wtedy umawiamy się na inny termin.