fbpx

Nasi klienci oddają cenny kawałek siebie zawsze, kiedy są fotografowani. Ich zaufanie traktujemy poważnie i staramy się tworzyć obrazy, które odzwierciedlają piękne wnętrze każdego z osobna.

W trakcie sesji wykonywane są zdjęcia pełne energii, jak również te najbardziej intymne, które najbardziej zbliżają zakochanych.

Nasze podejście do fotografii ślubnej ma na celu stworzenie artystycznego arcydzieła, które dokumentuje ten najważniejszy dzień w jak najbardziej naturalny i piękny sposób.

Staramy się być świetnymi obserwatorami i przewidywać, co wydarzy się za chwilę, aby uchwycić mnóstwo ulotnych chwil,

które innym często umykają niezarejestrowane. Również podczas procesu postprodukcji, zdjęcia są traktowane indywidualnie, każde z wielką precyzją i dbałością o szczegóły.

Dlaczego na naszej stronie nie zobaczycie pełnego reportażu ślubnego? Odpowiedź jest prosta.

Cenimy sobie prywatność naszych klientów, dlatego nigdy nie publikujemy zdjęć z całego wydarzenia.

Jest to dla nas bardzo ważne, aby ten jedyny i wyjątkowy dzień w życiu został w pamięci tylko dla Młodych i ich rodzin.

Jeśli są Państwo ciekawi naszych zdjęć i chcą zobaczyć więcej, zapraszamy do kontaktu!

CO TWORZYMY

ŚLUBY

Fotografia ślubu i innych okoliczności, jest bardzo wymagająca. Trzeba umieć zrobić dobry portret, dobrze sfotografować detale, trzeba znać również zasady fotografii architektury i przede wszystkim mieć zdolność do tworzenia spójnego reportażu. Kochamy to robić.

EVENTY

Od fotografii sportowej zaczęliśmy naszą przygodę z reportażem. Jesteśmy dynamiczną parą, lubimy spędzać czas na zewnątrz, dużo jeździć na rowerze i chodzić po górach. Przez zamiłowanie do sportów lubimy również fotografować sporty ekstremalne!

KRAJOBRAZ

Gdy idziemy w góry lub jedziemy w ładne miejsce, zawsze bierzemy ze sobą aparat. Fotografowanie krajobrazu wycisza człowieka, odcina od pośpiechu i stresu. Dodatkowo ostatnio dołączył do nas Drono Bagins, za pomocą którego możemy uzyskać inne, ciekawsze spojrzenia których na co dzień nie dostrzegamy.

Jesteśmy otwarci na współpracę