Twoje wspomnienia zasługują na wyjątkową oprawę.

Po co wydawać tak dużo pieniędzy na zdjęcia, które zobaczysz tylko na ekranie komputera i które po jakimś czasie po prostu znikną ze strony? Wasze wspomnienia zasługują na to, żeby żyły jak najdłużej, a najlepszym na to sposobem jest wykonanie albumu ślubnego. Już na początku spotkania z klientami pokazujemy przykładowe albumy, bo wiemy, jak ważny jest to element. Bądźmy szczerzy, jak często wchodzicie do galerii internetowej, żeby zobaczyć zdjęcia ze ślubu? Możemy się założyć, że niezbyt często.

Fotografia kończy się na papierze. To nasze motto, które mówimy każdej naszej parze. I wszystkich zawsze zachęcamy do zrobienia tej jednej, jednak jak ważnej rzeczy, jaką jest album ślubny. To pamiątka, która zostanie z wami na zawsze. Pamiątka, która będzie oglądana co tydzień w niedzielne, leniwe popołudnie lub nawet codziennie, jeśli tylko będziecie mieli na to ochotę. Nie krępujcie się i napiszcie do nas, jeśli tylko brakuje tego jednego elementu całej układanki. Bo wasze wspomnienia zasługują na najlepszą oprawę.

01

Każdy album jest wybierany indywidualnie. Kolor oraz materiał wybieracie Wy. O resztę się nie martwicie, my zajmujemy się projektowaniem oraz logistyką.

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w kraju, żeby Twoje wspomnienia żyły jak najdłużej, w najpiękniejszej formie.

02

Posiadamy próbniki kolorów oraz materiałów. Umawiamy się na kawę i mówicie nam, co podoba się Wam najbardziej. Ważny jest kontakt i dotyk, żeby poczuć wyjątkowość albumów. Nie da się tego opisać słowami, trzeba to po prostu zobaczyć na własne oczy :)

szukasz albumu? napisz do nas!

kontakt@manyweddings.pl