Twoje wspomnienia zasługują na wyjątkową oprawę.

Po co wydawać tak dużo pieniędzy na zdjęcia, które zobaczysz tylko na ekranie komputera i które po jakimś czasie po prostu znikną ze strony? Wasze wspomnienia zasługują na to, żeby żyły jak najdłużej, a najlepszym na to sposobem jest wykonanie albumu ślubnego. Już na początku spotkania z klientami pokazujemy przykładowe albumy, bo wiemy, jak ważny jest to element. Bądźmy szczerzy, jak często wchodzicie do galerii internetowej, żeby zobaczyć zdjęcia ze ślubu? Możemy się założyć, że niezbyt często.

Fotografia kończy się na papierze. To nasze motto, które mówimy każdej naszej parze. I wszystkich zawsze zachęcamy do zrobienia tej jednej, jednak jak ważnej rzeczy, jaką jest album ślubny. To pamiątka, która zostanie z wami na zawsze. Pamiątka, która będzie oglądana co tydzień w niedzielne, leniwe popołudnie lub nawet codziennie, jeśli tylko będziecie mieli na to ochotę. Nie krępujcie się i napiszcie do nas, jeśli tylko brakuje tego jednego elementu całej układanki. Bo wasze wspomnienia zasługują na najlepszą oprawę.

Każdy album tworzony jest indywidualnie. Kolor oraz materiał wybierany jest przez Was. Posiadamy próbniki kolorów oraz materiałów. Umawiamy się na kawę i mówicie nam, co podoba się Wam najbardziej. Ważny jest kontakt i dotyk, żeby poczuć wyjątkowość albumów. Nie da się tego opisać słowami, trzeba to po prostu zobaczyć na własne oczy :) Wybór zdjęć do albumu również zostawiamy Wam. Czasem pary nie są zdecydowane i proszą nas o zrobienie projektu dla nich. Jest to dla nas przyjemność i chętnie podejmujemy się tworzenia albumów. Przesyłamy wam projekt, wy go akceptujecie lub prosicie o zmiany. Jeśli dostajemy zielone światło, wysyłamy projekt do druku.

Całą logistyką zajmujemy się my.

Albumy tworzone są przez jedną z najlepszych polskich drukarni nPhoto - producenta fotoalbumów. Współpracujemy z nimi od początku rozpoczęcia naszej działalności. Testowaliśmy mnóstwo różnych produktów w różnych drukarniach w całej Polsce, ale tylko nPhoto udało się skraść nasze serca. Uwielbiamy ich za jakość, dokładność, przyzwoite ceny i dbałość o klienta. Nasze pary też są wdzięczne za ich produkty!

To teraz przejdźmy do szczegółów. Zobaczcie poniżej, co dla was tworzymy!

FOTOALBUM PRO 25x25

FOTOALBUM ze sztywnymi, twardymi rozkładówkami otwieranymi na płasko. Wykonany ręcznie, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Wybrany przez nas nieprzypadkowo. Trzyma się go bardzo wygodnie, idealnie leży w dłoniach. Nie zajmuje dużo miejsca, pięknie prezentuje się w salonie na stole lub na półce, dzięki wyjątkowej aksamitnej oprawie.

W FOTOALBUMIE bez problemu zmieści się cały reportaż ślubny: od przygotowań, poprzez błogosławieństwo rodziców, przejazd do kościoła, uroczystość zaślubin, aż po pierwszy taniec, wspólną zabawę i biesiadowanie przy weselnym stole, a także sesja poślubna. Nasze albumy zaczynają się od 12 rozkładówek, jednak ilość można zwiększyć, w zależności od upodobań (cena albumu proporcjonalnie wzrasta wraz z ilością rozkładówek).

Jeśli chcecie wracać do wspomnień w najpiękniejszej formie, FOTOALBUM jest stworzony właśnie dla was! Z przyjemnością wykonamy dla was tak piękną pamiątkę. Napiszcie do nas!

kontakt@manyweddings.pl