Ślub w Jurcie | Cyrielle & Piotr

3 września 2022

W okolicach Krakowa jest mnóstwo pięknych i wyjątkowych miejsc, w których można zorganizować swój ślub marzeń. Jednym z nich są jurty. Tak, Ślub w Jurcie! Brzmi niemożliwie? To sami zobaczcie!

Kto by kiedyś pomyślał, że jurty posłużą jako “namiot” dla gości weselnych i będą jedną z atrakcji podczas tak ważnego wydarzenia, jakim jest ślub. To miejsce nietypowe i jedyne w swoim rodzaju, a znajduje się zaledwie 30 km od Krakowa, w Gdowie. Jurty otoczone są przepięknym krajobrazem i znajdują się na terenie pięknych ogrodów Dworu Feillów. To miejsce dla każdego, kto marzy o ślubie plenerowym i ceni sobie prywatność, a także lubi oryginalne rozwiązania.

Oryginalni są też bohaterowie naszego reportażu. Cyrielle i Piotr to cudowna para! Dawno nie widzieliśmy tak wielkiej miłości. Cyrielle pochodzi z Francji, a Piotr z Polski, ale przyjechali do nas z Danii, gdzie na co dzień mieszkają. I to właśnie u nas oficjalnie przypieczętowali swoją miłość, w towarzystwie najbliższej rodziny i przyjaciół. Ponieważ para ma za sobą już ślub cywilny, ceremonia miała charakter ślubu humanistycznego. Po przeczytaniu przysięgi i powiedzeniu sobie (kolejny raz) tak, wszyscy przeszli do ogrodu, w którym czekała masa atrakcji! Chyba nigdy nie widzieliśmy tylu usługodawców w jednym miejscu! Impreza, jaką przygotowali dla nich Gabrysia z Jurt i dziewczyny z Warsztatu Pomysłów przeszła ich najśmielsze oczekiwania, nasze zresztą też! Starannie dobrane dekoracje, gry plenerowe dla gości, prosecco van, wybitny catering, przepyszny słodki stół i najlepszy DJ w mieście. Nigdy nie widzieliśmy tak ładnie przygotowanej scenerii. I pomimo tego, że robiło się już trochę jesiennie i czasem zawiało chłodem, w sercach wszystkich (i na parkiecie) było gorąco!

Będziemy z wami szczerzy. Gdybyśmy mieli organizować takie przyjęcie dla siebie, chcielibyśmy, żeby nasz dzień wyglądał właśnie tak! Serdeczne podziękowania dla Magdy z Warsztatu Pomysłów, która spięła to wszystko w całość 🙂

Miejsce: Ślub w Jurcie
Wedding planner i dekoracje: Warsztat Pomysłów
Meble: Manufaktura Staroci
Prosecco van: The Sunny Van
Drink bar: Krakoski Hultaj
Słodki stół: Be my cake
Catering: Niezłe Ziółka
Dwór: Dwór Feillów
Makijaż: Zuzia Franaszek
Fryzura: Olivia Łygan
DJ: Szelest Bus
Video: Dawid Matysek Studio
Gry: For Rest Games
Fotobudka: Pinki Fotobus

KOMENTARZE
ZWIŃ

Cudowne zdjęcia! Ślub w Jurcie to naprawdę oryginalne i nietypowe rozwiązanie. Jednakże, mam jedną uwagę na niektórych zdjęciach goście wyglądają trochę zmarznięci. Ale biorąc pod uwagę wszystkie niesamowite atrakcje, które zostały tam zorganizowane, to pewnie nie przeszkadzało im to w świetnej zabawie! 🙂

Piękna historia na pięknych zdjęciach!

DODAJ KOMENTARZ