Sesja w Krakowie | Agnieszka & Mateusz

21 czerwca 2022

Długo zbieraliśmy się do zrobienia wpisu z sesji w Krakowie. Miastem królów zainteresowana jest cała masa naszych par! Nie dziwi nas to, bo w tym mieście naprawdę można się zakochać! Zdecydowaliśmy się pokazać sesję z Agą i Mateuszem, bo przyjechali do nas aż z Ełku! Tzn. teoretycznie z Warszawy, bo tam mieszkają na co dzień, ale pochodzą z Ełku (i tam jechaliśmy na wesele), więc musieli przejechać kawał drogi, żeby nas tu znaleźć! Za to należy im się szacun i specjalne miejsce w naszej galerii 🙂 Wybrali Kraków, bo właśnie to miasto zauroczyło ich najbardziej!

Można się rozpisywać o tym mieście tak bardzo, że powstałaby niejedna książka. My naszkicujemy opowieść tak, żeby pokazać wam, że można wykonać tu świetne zdjęcia, przy okazji spędzając miło czas. Nie zależy przejmować się turystami. Chociaż każdy wie, że Kraków jest bardzo obleganym miastem turystycznym. I zaczynając taki spacer fotograficzny, warto podejść pod te najbardziej oblegane miejsca, pomimo tłumów. Rynek, a tam kościół Mariacki, Sukiennice, ul. Floriańska. Skręcając z Floriańskiej w ul. św. Tomasza znajdziecie najlepsze lody w mieście, a kawałek dalej jedną z najlepszych kawiarni. Dalej można pospacerować po plantach, szczególnie w upalne dni (drzewa dadzą wam schronienie przed słońcem). Zahaczycie tam o Teatr Bagatela. Idąc dalej w kierunku bulwarów znajdziecie oczywiście Wawel. Stamtąd idziecie prosto na Kazimierz. Jest to obowiązkowy punkt w programie zwiedzania Krakowa. Ta klimatyczna dzielnica oferuje szereg atrakcji. Okrąglak na Placu Nowym (a w nim podobno najlepsze zapiekanki, chociaż naszym zdaniem to bardzo przereklamowane zapiekanki). Liczne Synagogi, ulica Szeroka, cmentarz Żydowski, ale naszym zdaniem najlepsze są kafejki i restauracje. Bo w nich jest najlepsze jedzonko! Oprócz jedzenia (które kochamy) kryją się w nich liczne zakamarki, idealne pod zdjęcia. Jak już sobie pojecie, warto kontynuować spacer dalej w kierunku Starej Zajezdni. Wiecie, że można tam organizować wesele?! I znowu idziecie dalej i dalej i dalej. I tak cały dzień! Chociaż całego dnia pewnie zabraknie i trzeba będzie tu zostać na kilka nocy 🙂 Osobiście polecamy!

Najlepszym sposobem na zrobienie dobrego materiału (naszym zdaniem) jest po prostu spacer po mieście. Zgubcie się, niech nogi same was poniosą, niech klimat miasta da się wam we znaki. Usiądźcie, napijcie się, wyluzujcie. I zaufajcie swoim fotografom!

KOMENTARZE
ZWIŃ

to był super czas! 🙂 kraków jest wspaniały, a w waszym obiektywie prezentuje się obłędnie. cieszymy się, że byliście z nami – i w maju w krakowie i w czerwcu podczas naszego ślubu. Oby więcej, oby częściej! 🙂

DODAJ KOMENTARZ