Słoneczne Wzgórze | Diana & Mariusz

30 lipca 2021

Są takie śluby, na które czekamy miesiącami. Dniami, godzinami, minutami. I kiedy przychodzi ten dzień, ta godzina, ta minuta, ten moment i widzimy tą miłość, że taka się nie zdarza, wiemy, że to będzie ślub marzeń. Nie tylko dla nich, ale też dla nas (jasna sprawa). Przylecieli aż z Norwegii, żeby pokazać nam, jak kocha się naprawdę. Że nie ma znaczenia dystans (no chyba, że do siebie), ani nawet pogoda (która tego dnia płatała figle).
Spotkaliśmy się w pięknych okolicznościach. Przez chwilę wydawało się nam, że jesteśmy na planie filmowym! Sala tego dnia wyglądała jak z filmu Wielki Gatsby. Wszędzie brokat, szampany, piękne kwiaty. Przygrywał nam świetny zespół, w którego momentami tak się wsłuchaliśmy, że ciężko nam było przestać! Cała ekipa spisała się na medal!
Nasza para tego dnia wyglądała niesamowicie. Wzruszaliśmy się praktycznie cały czas. Podczas pleneru dali czadu i pokazali swoje prawdziwe oblicze! Bawiliśmy się świetnie i bardzo nie chcieliśmy, żeby ten dzień się skończył. Na całe szczęście zostały nam wspomnienia w postaci zdjęć i wierzcie nam lub nie, ale często do nich wracamy 🙂

Miejsce: Słoneczne Wzgórze
Suknia ślubna: AVENUE 22
Dekoracje: Krem i Biel
Zespół: Graham Band

KOMENTARZE
ZWIŃ
DODAJ KOMENTARZ