Stara Stodoła | Sesja Boho

6 stycznia 2021

Nasza pierwsza stylizowana sesja musiała być wyjątkowa, a nie ma nic bardziej wyjątkowego i klimatycznego niż rustykalna stodoła. Motywem przewodnim był styl boho, a towarzysząca pora roku, jaką była wtedy Jesień, dodała jeszcze więcej niesamowitego charakteru i uroku do całości i była nieodłącznym elementem scenografii.

Pogoda wyjątkowo nam dopisała, a wspomniana Jesień pomalowała całą scenerię ciepłymi kolorami. Dzięki temu mogliśmy trochę pobawić się i eksperymentować z rekwizytami. I tak oprócz makram, pampasów oraz fikuśnych dodatków, pojawiły się dynie oraz mnóstwo liści.

Naturalne materiały, żywe kolory i etniczne wzory idealnie odzwierciedlają swobodę, fantazję i wygodę stylu boho. To sprawiło, że strój naszej pary mógł być mniej formalny. Pani Młoda założyła genialną suknię z trenem, w której wyglądała zjawiskowo. Dodatki, jakie jej towarzyszyły, idealnie uzupełniały całość stylizacji i podkreślały ducha boho stylu. Pan Młody postawił na luz i zamiast marynarki, wybrał kamizelkę, którą wyposażył w stylowy kieszonkowy zegarek. Wisienką na torcie były kapelusze, które dodawały niesamowitego wdzięku.

Nie możemy zapomnieć o stodole, która dopełniała całość i była gwiazdą sesji. To miejsce idealne na organizację rustykalnych oraz boho ślubów. Nie musimy już wyjeżdżać zagranicę i szukać ciekawych miejsc, możemy wybierać spośród wielu stodół rozmieszczonych po całej Polsce. Najwspanialsze jest to, że jedyne, co nas ogranicza podczas organizowania przyjęcia w takim miejscu, to własna wyobraźnia.

Organizacja sesji: Many Weddings Fotografia oraz Oho Boho
Patronat medialny: Wesele z Klasą
Miejsce: Stara Stodoła
Modele: Joasia Braczkowska, Radosław Rychłowski
Wystrój/dekoracje: Oho Boho
Florystyka: Floral Concept Store by Eva Klimek
Wypieki: Kage – torty naturalne 
Makijaż i fryzura: Mia MakeUp Artist
Biżuteria: Bohoshee
Papeteria: Written by S
Suknia ślubna: DAMA Couture
Kapelusze: Le Szapo Hat Shop
Girlandy: Dekoracje światłem – Dekoracje4YOU
Makramy: Marheri Crafts
Zastawa: Rent it!
Zabytkowe zegarki: Perfekta Wojnar
Neony: Neon Me Up!


KOMENTARZE
ZWIŃ
DODAJ KOMENTARZ