fbpx

STUDNIÓWKI

Słowo wstępu

Bale maturalne to dla nas świetny sposób na oderwanie się od tego, co robimy na co dzień. To kolejne wyzwanie, ale już nie tak bardzo stresujące jak śluby, podczas których czujemy się jak ryby w wodzie. Jest mniej stresu, więcej zabawy i luzu. Wciąż jeszcze jesteśmy młodzi 😉 i świetnie się przy tym razem z Wami bawimy! Poniżej kilka migawek z naszych ostatnich Studniówek. Zapraszamy do obejrzenia i zapoznania się z naszą ofertą!

Tworzymy w duecie

To szczęście, móc być w dwóch miejscach jednocześnie, prawda? Dzięki temu, że fotografujemy jako duet, mamy przewagę nad wszystkim, co dzieje się wokół Was. Najważniejsze momenty możemy zrealizować na dwa różne sposoby, dzięki czemu materiał staje się bardziej interesujący. Każdy z nas jest indywidualistą i ma swój punkt widzenia. Obok tego nie można przejść obojętnie. Kupując nas, kupujecie 2 w 1!

Daje to nam dużo większe możliwości!

Kiedy jedna osoba znajduje się między uczestnikami na środku sali, druga może być na balkonie lub kręcić się między stolikami. Opcji jest wiele, a my mamy głowy pełne pomysłów. Potrzebujemy tylko Was do tego, aby uruchomić naszą kreatywność i puścić wodze fantazji! Nie boimy się wyzwań, a każde kolejne trudne zadanie jest dla nas motywacją do rozwoju i tworzenia rzeczy niemożliwych.

Oś czasu

Przygotowania

Towarzyszymy Wam od przygotowań...

Gala

...poprzez oficjalną część...

Zabawa

...przez zabawę do godziny 02:00 🙂

Szczegóły

Dwóch fotografów

Różne spojrzenia, inna perspektywa, indywidualne podejście, dobry gust i pomysłowość. To nas wyróżnia!

Bezpieczeństwo

Zdjęcia z Waszego dnia zapisujemy na dwóch nośnikach pamięci. Dodatkowo, podczas zabawy zdjęcia są zabezpieczane na dyskach przenośnych, a na końcu są nagrywane jeszcze raz na dyski stacjonarne. Dzięki takiemu systemowi, Wasze zdjęcia będą maksymalnie bezpieczne!

Ilość zdjęć

Oddajemy Wam do 1200 zdjęć w wysokiej rozdzielczości, poddanych starannej obróbce w programie graficznym. Gotowe zdjęcia przesyłamy w formie cyfrowej oraz udostępniamy indywidualny link do galerii internetowej, ważny przez pół roku od oddania reportażu.

Prywatna galeria internetowa

Wasze zdjęcia również będą dostępne w prywatnej galerii internetowej, do której dostęp będzie jedynie z hasłem przez Was wymyślonym.

JESTEŚMY OTWARCI NA WSPÓŁPRACĘ, ZAPYTAJCIE NAS O TERMIN!