fbpx

Patrycja & Mikołaj

Szczyrbskie Jezioro

Patrycja i Mikołaj to nasza para ślubna, której wesele wypada dopiero w przyszłym roku w Kwietniu. Podczas naszego pierwszego spotkania byli bardzo spięci i przejęci. Widać było, że nerwy i stres związany z przygotowaniem do ślubu, dają się we znaki. Zaproponowaliśmy więc, że zabierzemy ich na zdjęcia jeszcze przed tym wyjątkowym dniem, żeby mogli zobaczyć, że zdjęcia mogą być przyjemne i nasza obecność jako fotografów nie musi być kolejnym powodem do stresu.

Wybraliśmy Szczyrbskie Jezioro z pełną świadomością. Jest to jedne z najładniejszych miejsc po słowackiej stronie Tatr. Wiedzieliśmy, że to miejsce idealne dla naszej pary. Na początku w planach był Kraków, ale wyjeżdżając w miejsce, w którym nikt Cię nie zna, czujesz się bardziej swobodnie i możesz odetchnąć od zgiełku miasta.

Szczyrbskie Pleso to bardzo oblegane jezioro, zarówno przez Słowaków, jak również przez naszych rodaków. Nikt jednak nie zwracał na nich uwagi. Po pewnym czasie czuliśmy się tam, jakbyśmy byli tam sami! I o to nam własnie chodziło 🙂

Sama sesja była jedną z przyjemniejszych, a jej efekty możecie zobaczyć poniżej. My jednak nie spoczywamy na laurach i już obmyślamy strategię na ślub Pati i Mikołaja.

Pozdrawiamy,

Patrycja i Tomasz